czw., 24 mar | Warszawa

II Forum Rozwoju Branży Konopnej

Branża konopna jest jednym z najszybciej rozwijających się przemysłów w Europie. Co chwilę pojawiają się nowe sklepy, prowadzone przez indywidualnych przedsiębiorców bądź będące częścią sieci franczyzowych. Ma to miejsce zarówno w handlu tradycyjnym jak i e-commece. Jakie są trendy i jak konkurować?
II Forum Rozwoju Branży Konopnej

Czas i lokalizacja

24 mar, 15:00 – 20:00
Warszawa, Chmielna 73, 00-801 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli biznesu:

- producentów

- sieci handlowe

- właścicieli sklepów konopnych

- właścicieli aptek i farmaceutów

- właścicieli sklepów internetowych, specjalistów ecommerce

- inwestorów

- plantatorów

- agencje marketingowe i specjalistów ds. marketingu

- firmy consultingowe i kancelarie prawnicze

- otoczenie biznesu

- dziennikarzy

- wydawców branżowych mediów internetowych

DRESSCODE: casual

Wydarzenie dotyczy wszystkich grup produktowych. Grup produktowych wytwarzanych z ziół siewnych jest bardzo duży. Warta uwagi jest np. branża spożywcza z olejami tłoczonymi na zimno z nasion na czele. Można spotkać również coraz częściej produkty z branży kosmetycznej.

Wraz ze wzrostem świadomości powstał również popyt na naturalne suplementy, które mogą wspierać walkę z różnymi dolegliwościami na które farmakologia nie może znaleźć odpowiedniego rozwiązania. Do takich produktów zaliczyć można olejki o pełnym spektrum naturalnie występujących związków oraz o wszechstronnym działaniu na organizm człowieka. Jako zamiennik i źródło naturalnych związków konopnych można stosować również susz, który przyjmuje się poprzez waporyzację czyli odparowanie naturalnych substancji z suszu roślinnego.

Produktami o których warto wspomnieć jest medyczna (...). W jej przypadku trzeba ją wyciągną przed nawias ponieważ jej zakup możliwy jest tylko i wyłącznie po wizycie u lekarza oraz oczywiście po otrzymaniu recepty.

Udostępnij to wydarzenie