top of page

czw., 21 kwi

|

Warszawa

II Forum Rozwoju Branży Konopnej 21.04.2022

Jedyna w Polsce konferencja B2B skierowana do przedstawicieli branży konopnej. Zapraszamy do udziału w panelach dyskusyjnych dotyczących kwestii finansowania inwestycji oraz prowadzenia skutecznej ekspansji handlowej w internecie. W tej edycji odbędą się dwie prelekcje i dwa panele dyskusyjne.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
 II Forum Rozwoju Branży Konopnej 21.04.2022
 II Forum Rozwoju Branży Konopnej 21.04.2022

Czas i lokalizacja

21 kwi 2022, 12:30 – 17:30

Warszawa, Chmielna 73, 00-801 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

W Kanabiz biorą udział wyłącznie właściciele biznesów konopnych i jest to jedyna w Polsce impreza branżowa B2B dla branży konopnej.

Tematem przewodnim Forum Rozwoju Branży Konopnej będzie potencjał wzrostu znaczenia sektora w kontekście nowych przepisów oraz marketing w branży objętej zakazem reklamy, czyli działania wspierające e-commerce i marketing sklepów internetowych. Impreza promuje wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy właścicielami biznesów konopnych i jest to jedyne wydarzenie branżowe w Polsce umożliwiające networking biznesowy w tym obszarze. Uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania relacji z podwykonawcami i dostawcami usług, tworzenia sieci kontaktów i pozyskiwania nowych partnerów. Tutaj właściciele sklepów konopnych mają szansę poznać dostawców, a producenci wyrobów mogą rozszerzać kanały sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.

W konferencji wystąpią eksperci i liderzy opinii posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, między innymi Piotr Liroy Marzec CEO Liroyal, Andrzej Dołecki Prezes Zarządu Wolne Konopie, Maciej Kowalski Kombinat Konopny, Krzysztof Rutkowski Prezes Zarządu KDCP, Dariusz Nowak Co-Founder Orbis Cannabis, Marta Łanoch z FoodMedLaw, Beata Martin Voces.

W wydarzeniu biorą udział uczestnicy rynku konopnego, tj. plantatorzy, producenci wyrobów konopnych, farmaceutycznych, ale również tekstylnych, spożywczych, kosmetycznych i budowlanych; oraz właściciele sklepów online i stacjonarnych, hurtownicy, właściciele laboratoriów, otoczenie biznesu uwzględniające doradców, prawników, farmaceutów i pracowników ochrony zdrowia.

W ubiegłym roku odbyła się pierwsza edycja konferencji Forum Rozwoju Branży Konopnej - Kanabiz. Ożywione dyskusje przedstawicieli różnych obszarów branży konopnej przyniosły wiele wskazówek i kierunków rozwoju tego obszaru rynku. W wydarzeniu na żywo wzięło udział ponad 120 przedsiębiorców - przedstawicieli biznesów konopnych.

Tegoroczne wydarzenie składa się z części wystąpień merytorycznych i strefy networkingu „Galeria Konopna”, zaplanowanych na godziny 13:00-17:00. Bezpośrednio po wydarzeniu organizatorzy zapraszają na Thursday Gathering, imprezę networkingową dla przedsiębiorców i startupów, która rozpoczyna się o 17:00 i trwa trzy godziny. Goście Kanabiz będą zarejestrowani automatycznie na obydwa wydarzenia.

Zapraszamy do udziału i współtworzenia z nami cyklicznej imprezy branżowej!

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli biznesu:

- producentów

- sieci handlowe

- właścicieli sklepów konopnych

- właścicieli aptek i farmaceutów

- właścicieli sklepów internetowych, specjalistów ecommerce

- inwestorów

- plantatorów

- agencje marketingowe i specjalistów ds. marketingu

- firmy consultingowe i kancelarie prawnicze

- otoczenie biznesu

- dziennikarzy

- wydawców branżowych mediów internetowych

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page